Arcam HDA AVR10 Rozbaleno

SKU
6925281947001Rozbal
AKCE
Akční cena 59 990 Kč Běžná cena 77 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, kompletní balení, 2 roky záruka.

7.1.4 kanálový AV receiver Arcam HDA AVR10

 •  Dolby Atmos & DTS: X - 7.1.4 dekódování, certifikace IMAX Enhanced

 •  4K (UHD) HDMI2.0b s HDCP2.2           

 •  7 vstupů HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilní s eARC

 •   6 digitálních vstupů (2 x optický + 4 x koaxiální) a jeden digitální výstup (optický)

 •   Kalibrační systém Dirac Live®

 •   GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio

 •   Roon ready

 •   Podpora MQA

 •   Bluetooth aptX HD

 •   Audiofilský D/A převodník, Sabre ESS9026PRO

 •   Plná I / P kontrola včetně Control4 a Crestron

Pod taktovkou uznávaného profesionála

Konečné výrobků ze série HDA plně využívá zkušeností výrobní společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších zvukových společností ve Velké Británii. Pod její taktovku se řadí dosud nejvýkonnější řada zvukových produktů značky Arcam. Výrobce přitom využívá nejkvalitnějších komponent a moderních technických postupů.

 

Cenné know-how

Konstrukce produktů HDA čerpá ze zkušeností prestižní britské společnosti Arcam. Pod tímto označením produkuje dosud nejvýkonnější řadu zvukových zařízení, osazených precizně vyrobenými součástkami, přičemž užívá nejmodernější technologie. Všechny modely, včetně audio video rekordéru AVR 10, svým uživatelům přinášejí potěšení z perfektního poslechu.

Čím umí AVR překvapit

AVR 10 je výkonný audiovizuální receiver, který umí zajistit ohromující realismus pro skvělý zážitek z výkonného domácího kina, je schopen dekódovat signál až pro kanály 7.1.4. Dále je unikátní ve své vysoké výkonnosti, kdy dokáže rozeznít a dodat dynamiku jakékoli reprosoustavě. Tento receiver potěší všechny, kdož touží po maximální konektivitě a nejmodernějších prostorových obrazech promítaných filmů. Přitom však nezapomíná ani na detailní muzikální projev při poslechu živých koncertů, či přehrávání domácí hudební sbírky. AVR 10 nabízí 4K kompatibilitu a zvládne také dekódovat Dolby Atmos, IMAX Enhanced nebo DTS:X. Podporuje AirPlay 2 a Google Chromecast.

Návrhy a konstrukce HDA

HDA AVR je navržen se schopností akceptovat DTS: X 7.1.4 dekódování 4K (UHD), HDMI2.0b s HDCP2.2. Má k dispozici 7 vstupů HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilitu s eARC. K výbavě patří i korekce místnosti Dirac Live a zesílení výkonu třídy AB. Zařízení podporuje IR ovládání, včetně funkce Google Cast a UPnP pro streamování zvuku. Technologie Bluetooth i aplikace Music Life pro Ios, Android mají pro uživatele prioritní význam. Díky působivému 12- kanálovému řešení prostorového zvuku a všem nejnovějším kódům CODEC od Dolby, DTS a IMAX Enhanced je AVR 10 příkladem perfektní zvukové kvality, směřující k technické dokonalosti. Účinným zesílením třídy AB je dána úroveň průhlednosti, která je podporou velmi podmanivého zvuku. HDA série dále zahrnuje i síťové přehrávače CD / SACD, integrované zesilovače, AV přijímače i AV procesory a další seriózní zesilovače. Všechny produkty s nejnovějšími AV technologiemi zvyšují kvalitu zvuku a předvádějí to nejlepší z audio techniky.

Dispozice moderního receiveru

AVR je dán čistě řezanou konstrukcí, novou vstupní úrovní v sérii a výhodnější cenou, oproti předchozímu modelu. Úroveň umělecké techniky jde ruku v ruce s designovým pojetím, které není strohé a není ani přehnané či nepřehledné. Dimenze produktu určuje 433 mm široký, 425 mm hluboký, 171 mm vysoký a 16,5 kg vážící hranatý modul, který svým klasickým vzhledem nijak nenarušuje styl jakéhokoli interiéru. Síťové napětí vykazuje 110 – 120 V nebo 220 – 240 V, 50 – 60 Hz, spotřeba energie je maximálně 1,5 kW, spotřeba energie v nečinnosti dosahuje 90 W. V pohotovostním (stand by) režimu je však menší, než 0,5 W.

Arcam

Název společnosti souvisí se vznikem firmy z popudu dvou vášnivých hudebních nadšenců v anglickém Cambridge roku 1976. Z původní Amplification and Recording Cambridge je nynější společnost se zkráceným názvem, která se stále dál vyvíjí a produkuje špičkovou spotřební elektroniku. Není nadneseným tvrzením, že se v současnosti propracovala na vrchol v Hi-Fi i ve světě domácího kina. Do firemního portfolia se řadí hlavně zesilovače s velkým výkonem třídy G, vynikající CD i Blu-ray přehrávače, receivery pro domácí kino s nejmodernější výbavou v podobě Dolby Atmos nebo digitálně-analogové převodníky, velice kladně hodnocené po celém světě.

Výrobce Arcam
Počet kanálů 7.2
Výkon na kanál (W) (8Ω/4Ω) 2 kanály (20Hz - 20kHz, <0.02% THD) = 80W/100W, 2 kanály (1kHz, 0.2% THD) = 85W/120, 7 kanálů (1kHz, 0.2% THD) = 60W/85W
Frekvenční odezva od (Hz) 20 ± 0,2dB
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 ± 0,2dB
Odstup signál / šum (dB) (A-wtd ref 100W) normal 100dB, stereo 110dB
THD+N (%) -100dB
Podpora impedance repro. (Ω) doporučená 8
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm)
Pre-out 4 kanály
Počet zón (reproduktory) Zóna 2
D/A převodník Sabre ESS9026PRO
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, HDMI
Digitální výstup HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Roon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek aptX® HD
Rádio DAB/DAB+, FM
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual:X, Auro-3D
Video technologie 4K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.2, eARC
HDMI - vstupy 7
HDMI - výstupy 2
Color Šedá
Šířka (mm) 433
Výška (mm) 171
Hloubka (mm) 425
Hmotnost (kg) 16.5 (vč. balení 19.8)