Audio Pro Addon C5 - Šedá - rozbaleno

SKU
audio-pro-addon-c5-seda-rozbaleno
-15%
Akční cena 5 490 Kč Běžná cena 6 490 Kč
Skladem

Není sice modulem do kapsy, ale přesto je malý, flexibilní, s hi-fi zvukem, ohromující dynamikou a hlubokými basy. Umístit ho v prostoru je jednoduché, má vlastnosti multi-roomu. Je tedy atraktivní a vyhledávaný pro svoje vlastnosti, schopnosti, funkce a vybavení. Jeho zvuk je mohutnější, než jeho velikost, a hudba je svobodnější, než kdykoli jindy.

 

  • Skvělý HI-FI zvuk a multiroom flexibilita
  • Renomovaný zvuk Audio Pro - pocítíte každý detail
  • Přehrajte cokoliv bezdrátově - po připojení např. CD přehrávače nebo gramofonu (s předzesilovačem) do C5 nebo C10 a hrajte ve všech Audio Pro reproduktorech v systému
  • Všechny podstatné streamovací služby - Spotify, TIDAL, TuneIn (int. rádio), DEEZER
  • Multiroom a multi-uživatelský design

 

Přednosti multi-roomu

Akustický výsledek je skvělý, navíc ve všech místnostech podle přání. Mluvené slovo může zaznít všude, hudbu lze rozptýlit jen v jedné místnosti nebo ve všech současně. Každý má nárok na svoji vlastní hudební knihovnu, svoje osobní audio. Vítanou součástí poslechu je také streamování z hudebních služeb (Tidal, Spotify, Deezer, TuneIn, Qobuz, iHeart Radio, Napster), z PC, NAS v síti nebo z telefonu. Díky multi-roomu je vždy k dispozici v libovolném nastavení dle výběru. Vždycky je znát detail, který nám dává hudbu procítit a vnímat. Umět jenom hrát nestačí.

 

Bezdrátový proces

Malý modul hraje vše, navíc krásně, procítěně a bezdrátově. Radost udělá těm, kdo milují hudbu z vinylu, z CD knihovny. Je třeba pouze připojit CD přehrávač, reproduktor C5 nebo C10 a nechat zvukový tok fungovat bez drátů v kompatibilitě se všemi reproduktory v nastavení. Funkce streamingu naplňuje Apple AirPlay, Spotify Connect a Bluetooth. Ukládat lze oblíbené rozhlasové stanice, seznamy skladeb a s jediným stiskem tlačítka pak cokoli uložit, najít, přehrát zvolený obsah. Připojení není výsadou, ale nezbytností.

 

Specifické vybavení a parametry

Neméně důležitým komponentem jsou zesilovače a ovladače. Digitální zesilovač třídy D s výkonem 40 W, dva výškové měniče s textilní kalotou a jeden long throw měnič. Funkční je jak Sub výstup, tak USB výstup (max. 5 V, 1000 mA). Konektivitu doplňují Wi-Fi vstup a Ethernet, Bluetooth 4.0, RCA a 3,5 mm stereo. Frekvenční odezva se pohybuje od 50 do 20 000 Hz, s překročením 3 800 Hz. Prostorové dimenze jsou dány rozměry 130 x 250 x 150 mm a síťová kompatibilita dosahuje 802,11 b / g / n, pouze 2,4 GHz. Ze zvukových formátů jsou podporovány MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless.

 

Vítěz na celé čáře

Tento skvělý modul nedisponuje jen chválou z řad klientů. Má na svém kontě také řadu odborných recenzí, a dokonce i vítězství. AWARD WINNER vynáší jasný verdikt: BEST BUY 2017. Není třeba polemizovat, zda ceněn je díky úžasnému designu, technickým specifikacím, minimalistické linii nebo pro jeho celkové image. Addon C5 má navrch a předčí tak mnohé rovnocenné moduly. Je vyhledávaný a užívaný, stejně jako jeho kolegové Addon série.

 

Špičková technika jedině z rukou profesionálů

Zvuková zařízení mají svoji historii. Podobně je na tom společnost Audio pro, jejíž kořeny sahají až do roku 1978 a jejíž počátky jsou spojeny se jménem Karla-Erika Ståhla. Legendární model neexistuje pouze jeden, v meznících 1980, 1990, 2000, 2010 vždy společnost udělala velký krok kupředu, čímž se přenesla až do cílové rovinky současnosti. Pravdou však je, že by nebyla ničím, kdyby světlo světa nespatřily nejdříve firemní pokročilé technologie s filozofií designu. Ať už to byl kultovní reproduktor A 4.14, subwoofer B2.50 nebo legendární sloupy Black Diamond, Audio pro má vždy eso v rukávu. Nezbývá, než se těšit na další dosud neprobádané hlubiny audio oceánu.

 

Audio Pro Addon C5 recenze

 

Nastavení multiroom aplikace

Výrobce Audio Pro
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 40
Měniče Vysoké frekvence: 2 x 19 mm (textil) / Střední a nízké frekvence: 100 mm (long throw)
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Audio Pro
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Nabíjení jiných zařízení
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD
Color Šedá
Šířka (mm) 250
Výška (mm) 130
Hloubka (mm) 150