Audio-Technica ATH-MSR7b - Černá - rozbaleno

SKU
MSR7Brozbal
-24%
Akční cena 4 959 Kč Běžná cena 6 490 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, 2 roky záruka, kompletní balení

Nová, lepší verze drátových sluchátek MSR7(b)

  • Designováno v Japonsku pro hudební nadšence
  • Nové naušníky z paměťové pěny dodávají více komfortu
  • Synchronní připojení pro hi-fi reprodukci

 

S inovativní výbavou

Lovci pokročilých technologií a nejnovějších vylepšení by měli zbystřit, neboť tato sluchátka s vysokým rozlišením kombinují právě progresívní funkce originálního modelu ATH-MSR7 se standardními a vyváženými možnostmi připojení. Cílem je posluchačům podat dokonalý přenosný zážitek z poslechu.

 

Hi-Res Audio produkce

Sluchátka ATH-MSR7b  typu over ear (přes uši) se vyznačují pevnou konstrukční charakteristikou s komfortním přemostěním a velkými, pohodlnými náušníky. Výrobce využívá moderních technologií, špičkových materiálů a novodobého designu, který vychází z požadavků a potřeb uživatelů. Nabízeny jsou v černé (ATH-MSR7bBK) a stříbrné (ATH-MSR7bGM) barvě, jsou vybavena paměťovými sluchátky pro zajištění trvalého komfortu i při velmi dlouhých poslechových aktivitách.

 

S dokonalou výbavou

Tento sluchátkový set je vybaven 45 mm True Motion ovladači s membránami potaženými diamantem, které jsou zárukou bezchybné zvukové reprodukce s prodlouženou frekvenční charakteristikou. Výrobce využívá technologii vícevrstvého tlumení vzduchu, jež snižuje nežádoucí vibrace a řídí proudění vzduchu, aby zajistila dokonalou čistotu zvuku. V příslušenství lze nalézt dva odnímatelné kabely typu Y s konektory A2DC (Audio Designed Detaxable Coaxial). Jeden kabel je vybaven standardním 3- pólovým stereofonním konektorem o výkonu 3,5 mm a druhý disponuje 5- pólovou vyváženou zástrčkou o rozměrech 4,4 mm, díky které je možné používat sluchátka MSR7b s nejnovějšími vysoce kvalitními audio přehrávači.

 

Zvuk s vysokým rozlišením

Řada neznalých uživatelů se může mylně domnívat, že zvuk s vysokým rozlišením přišel spolu se zavedením kompaktního disku v roce 1982. Omezení na úložném prostoru disku však bránilo zvuku CD (standardizovanému na 44,1 kHz /16- bit) plně a bez kompromisů reprodukovat původní audio záznam. Pak ale přišly populární MP3 a tento problém ještě prohloubily. Bylo nutné využít komprese těchto souborů, což však způsobilo ztrátu audio informací, a tím i výrazně nižší zvukovou kvalitu. S bezztrátovými formáty zvukových souborů, svižnějšími internetovými rychlostmi a úložným prostorem, který je stále snazší najít, a to v neustále se zmenšujících balíčcích, je vznik audio zařízení, schopného zachytit a reprodukovat opravdové Hi-Res Audio, obecně považován za nejlepší řešení (96 kHz/24-bit min.). V praxi lze snadno ověřit, zda výrobek splňuje standardy Hi-Res Audio. Dle těchto standardů by měla mít sluchátka frekvenční výkon měniče nejméně 40 kHz. Značka Audio-Technica se od roku 1972 stala výrobcem těchto audiofilských sluchátek, která splňují požadavky formátů Hi-Res Audio. Posluchači tak dostanou dárek v podobě plné reprodukce, díky jejich rozšířeným zvukovým vlastnostem.

 

Specifika sluchátek

Výrobce u těchto sluchátek vychází z oceněného modelu ATH-MSR7 a navíc přidává možnost vyváženého připojení. Originální firemní 45 mm ovladače pohybu s diamantovými membránami jsou schopny reprodukce Hi-Res zvuku. Vícevrstvá technologie se skládá z vrstveného krytu a systému trojitého odvzdušnění, aby účinně snížila nežádoucí vibrace a regulovala tak průtok vzduchu pro lepší čistotu zvuku. Lehký design a optimalizovaný boční tlak zajišťuje dlouhodobý komfort nošení sluchátek, čemuž napomáhají také měkké paměťové pěnové náušníky a čelenka pro maximální pohodlí.

 

Typové zařazení

Kabely jsou typu Y pro ideální vyvážené spojení. Tvoří je dva oddělitelné 1,2 m přímé kabely s konektory A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial) ve sluchátkách - jeden s 5,4- pólovým vyváženým mini konektorem 4,4 mm, druhý s 3,5 mm 3-pólovým stereofonním konektorem. Frekvenční odezva je 5 - 50 000 Hz, akustická citlivost 101 dB /mW a impedance dosahuje 36 Ohm. Součástí setu je ochranné pouzdro.

 

Výrobce Audio-Technica
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 45
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 101
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Konektor Jack (3,5 mm)
Délka kabelu (m) 1,2
Color Černá
Hmotnost (g) 237
Příslušenství Pouzdro, Audio kabel s 3,5mm jackem, Audio kabel s 4,4mm 5-pole A2DC