AudioQuest Forest USB A↔B 1,5m

SKU
qforusb0150ab
-1%
Akční cena 2 475 Kč Běžná cena 2 490 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Akustický optimální výkon dokáží umocnit kabely potřebné kvality, také v sérii USB kabeláže se pod hlavičkou AudioQuest objevují skutečné „lahůdky“. Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, typ kabeláže Forest rozjasní atmosféru. Datové kabely USB A – USB B se vyrábějí v délce 0,75m, 1,5 m, 3m nebo 5m, jsou vysoce kvalitní a díky precizní konstrukci i přednostem také hojně užívané.

Jak je poznat

Tento vysoce kvalitní měděný kabel s konektory USB 2.0 A a USB 2.0 B, je dán pevnými vodiči s 0,5% stříbra, PE izolací s vysokou hustotou a zlacenými konektory se 100% stíněním. Díky němu je velmi snadné propojit mnohá zařízení a přístroje, které fungují na bázi stejného typu konektoru. Tiskárny, skenery, pevné disky a další užívané komponenty se pohodlně propojí a data ztracena nebudou. Jsou vedena měděným jádrem s přídavkem stříbra, což je dobré pro minimální zkreslení signálu. Jádro bývá zpravidla opleteno kvalitním izolačním materiálem, jenž disponuje vysokou hustotou a to z důvodu zajištění mechanické odolnosti.

Konektory

Ukončením kabelu jsou pozlacené konektory, které jsou precizně připojeny pájením a slibují 100% odstínění. S typem pájení je dosaženo spojení s nízkým zkreslením, optimální proces nijak nenarušuje konstrukci ani funkci výrobku. Dobré spojení pájkou není nijak omezeno ani narušeno.

Přednosti kabelu

Vyhovují všem uživatelům, kteří hledají rychlý přenos dat a také žádajíto nejlepší z dané kategorie pro vysokou míru spolehlivosti. Kabely Forest jsou prémiové, vyrábějí se z kvalitních elementů a splňují beze zbytku danou technologickou náročnost. Jsou aktualizovány extrémní rychlostí přenosu dat.

Shrnutí předností a specifikací

Typově jde o propojovací kabely značkové kvality, jejichž základem je solidní PSS (Perfect Solid Silver Conductors). Při výrobě přišla na řadu pevná měděná vlákna s 0,5% stříbra. Datové rozhraní je USB 3.1 gen1 (5 Gbit/s). Je vybaven jedním výstupem. Délka kabelu je volitelná podle potřeby, výrobce vychází vstříc různým požadavkům uživatelské většiny. Užité technologie jsou známy pod označením Solid 0,5 Silver Conductors, Foamed-Polyethylene Insulation, Universal Serial Bus (USB).

Výrobce nemá tajemství

Společnost AudioQuest založil William Low - pán, který měl velmi blízko k umění a hudbě. Nebyla mu lhostejná zvuková kvalita, kterou spojoval s charakteristikou užité kabeláže. Kabely nejsou a nesmějí být slabým článkem systému – z tohoto verdiktu vychází daná firemní strategie, která experimenty dokázala veškeré souvislosti, vlivy, zkreslení a možné změny k lepšímu. Špičkové série kabelů AudioQuest svědčí o tom, že názory zakladatele společnosti jsou podložené a správné, neboť s různými typy kabelů se i rozmanitá zařízení, přístroje a komponenty chovají a fungují různě. Optimalizace jejich vlastností, výrobní postupy a technologické systémy jsou oním prubířským kamenem. Důvěra a investice do kvality je tedy žádoucí. Dát akustickému proudu ten správný zvuk, směr a rozměr je pro audiofily, ale nejenom pro ně, zcela jistě to nejdůležitější. 

Důležité informace:

  • Vodič je z mědi s dlouhými zrny (Long Grain Copper - LGC) a potažen stříbrem (stříbro tvoří 0,5% vodiče)
  • Pěnová polyethylenová izolace
Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 1,5