Bang Olufsen Beoplay H95 - Navy - Rozbaleno

SKU
BOH95ROZBAL
-11%
Akční cena 19 490 Kč Běžná cena 21 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, 100% STAV, 2 roky záruka, originální balení včetně příslušenství

Lahůdka pro nejnáročnější posluchače

Poslech v komfortním prostředí dopřejí skutečně luxusní sluchátka. Je otázkou, která značka, typ, druh uspokojí ty nejnáročnější zákazníky tak, aby byli opravdu nadšeni a zvukem bez chybiček uneseni. Pravdou je, že dnes už nemusí být kvalitní sluchátkový set nutně finančně nákladný, jako tomu bývalo dříve.

Skvělý pocit, vynikající poslech

Dobrá sluchátka s aktivním potlačením hluku obvykle bývají drahá, ale výrobce Bang & Olufsen dovede vyvést zájemce z omylu. Nový firemní model Beoplay H95 disponuje prémiovým zvukem i provedením, za které se rozhodně výrobce nemusí stydět. Zajímavostí je, že byl navržen a produkován k 95. výročí firmy. Cena je také zajímavá, ale ne závratná. Limitovaná edice se na pultech sotva ohřeje.

Kvalita provedení

Tento výrobce bere vše nesmírně vážně a kvalitou provedení je známý. Adaptivní sluchátka ANC jsou skutečnou oslavou 95 let dědictví v oblasti zvuku, designu a řemeslné dokonalosti. Sluchátka Beoplay H95 vznikla pro maximální zážitek z poslechu s dlouhotrvajícím komfortem a efektivním aktivním potlačením šumu. Luxusní náušníky s paměťovou pěnou jsou vyrobeny z jehněčí kůže, ostatní je v kombinaci hliníku, titanu a hovězí kůže. Zajímavostí je nastavení hlasitosti otočným kroužkem na straně jedné, otočný kroužek na druhé straně slouží naopak k nastavení úrovně aktivního potlačení hluku.

Nestandardní vybavení

O zvuk se bravurně postarají 40 mm titanové měniče, které fungují ve frekvenčním rozsahu 20 Hz až 22 000 Hz. Samozřejmostí je adaptivní potlačení okolního hluku. Sluchátka jsou vybavena celkem šesti mikrofony, vždy čtyři z nich se starají o potlačení hluku a čtyři poté o kvalitní zvuk při hovorech. Platí podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google a Siri. Bezdrátovou technologii zastupuje Bluetooth 5.1, kromě AAC je instalován nový adaptivní aptX kodek i SBC. Kromě toho lze sluchátka připojit odpojitelným kabelem s konektorem Jack 3,5 mm, v pasivním režimu mají sluchátka 12 Ohm. Uživatele potěší vynikající 38 hodinová výdrž při bezdrátovém poslechu s aktivním potlačením hluku. Při vypnutí ANC se nabízí dokonce až 50 hodin provozu. Novinkou je též úprava povrchu v černé nebo světle šedé variantě.

Na všem záleží

Úžasná jsou sluchátka také díky svojí snadné přenositelnosti a skladnosti. Moderní, nově vyvinutý skládací design činí tuto sluchátkovou sadu mimořádně pohodlnou, toto vylepšení je skutečně zárukou komfortního nošení. Pevný a robustní úložný kufřík pohltí sluchátkový set a perfektně ho na dlouhou dobu zabezpečí. Proto se uživatel nemusí bát, že by sluchátka při delších cestách došla k úhoně. Zařízení včetně doprovodného příslušenství je z vnitřní strany podšité sladěným textilem a je bezpečně zachováno, i když není používáno.

Kvalita materiálu a další priority

Výrobní tým vsadil mimo technologií i na kvalitu užitých materiálů. Dva 40 mm titanové měniče s neodymovými magnety byly pečlivě vybrány a přizpůsobeny pro tento model tak, aby došlo ke zlepšení přesnosti zvuku a zvýšení nízkofrekvenční odezvy. Dlouhodobé přehrávání zajistí kvalitní bateriový set. Společnost vychází z faktu a udržuje si motto, že záleží na každém detailu. I všechna ostatní specifika jsou modifikována směrem k dokonalosti - letový adaptér, nabíjecí kabel a zvukový kabel mají nádech unikátního exkluzívního provedení s odpovídajícími hliníkovými detaily a kabeláží z tkané textilie.
Výrobce Bang & Olufsen
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Průměr měniče (mm) 40 mm titanové měniče
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Impedance (Ω) 12
Citlivost (dB) 101,5
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant, Siri
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®
Výdrž baterie (hod.) 50
Konektor Jack (3,5 mm), USB-C
Color Modrá
Hmotnost (g) 323