Bose Bass Module 700 - Bílá - Demo

SKU
Bosebassrozbale
-21%
Akční cena 18 190 Kč Běžná cena 22 990 Kč
Skladem

Demo kus ze studia, 100% STAV, 2 roky záruka, originální balení včetně příslušenství

Basový modul 700 je určený pro rozšíření a umocnění basů systému domácího kina Soundbar 700

  • Tichá portová technologie dodává čistý hluboký bas v kompaktní formě
  • Designováno pro bezdrátové spojení se Soundbar 500/700 pro celkový zážitek
  • Bezdrátové připojení pro maximální komfort

Pocit jako hrom

Žádné obavy, bezdrátové propojení dokáže zajistit dosah kolem až 9 m. Rozměrově (Š x V x H) 295 x 325 x 294 mm velký modul, který připomíná spíše módní interiérový doplněk, dokáže z výkonu domácího kina dostat i veškerou sílu mocných basů. V pokoji ladí skvěle, jelikož je vyroben ve velmi tvárném a nadčasovém designu. Charismatická černá graduje s top prémiovým leštěným sklem, což povrchové úpravě dodává exkluzivní nádech. Tento sofistikovaný vzhled jistě zaujme i ty nejnáročnější milovníky dobrého zvuku. Rozsah basů tohoto nově navrženého subwooferu je dramatický a dynamický zároveň. Mocný reproduktor a patentovaná technologie QuietPort eliminuje zkreslení na úplné minimum.

Postavení Bass Module 700

Tento modul se více než osamocen vyjímá ve spolupráci se svými kolegy z BOSE, rozhodně s nimi tvoří ucelený set, jehož kolektivní souhra je ve svém výsledku doslova ohromující. Soundbar 700/500 a prakticky neviditelné bezdrátové Surround Speakers mají s basovou složkou hodně společného, jednoduše řečeno patří k sobě. Dokonce se hodí použít onu mušketýrskou formuli Jeden za všechny, všichni za jednoho. Vizuální dojem je dokonalý, společnost BOSE může být na své dílo pyšná.

Poznatky z praxe

K basovému modulu už náleží v příslušenství pouze napájecí kabel, ale je-li v akci, je ho všude plno – je slyšet, vidět i cítit. Dvouvrstvé basy v prostoru s kalibrací ADAPTiQ, sloužící k úpravě basů, jsou silným motorem na cestě za lepším, plnohodnotným a mocným zvukem. Hodnotit kvality mohou uživatelé, z jejichž reakcí vyplývá, že nejlépe ceněný je design, vzhled, kompatibilita, snadnost nastavení a použití, odolnost a trvanlivost, konečně i celková kvalita výrobku díky využití všech nejnovějších top technologií.

Vybrané technologické velké maličkosti

K těm nejdůležitějším technologickým funkcím a schopnostem je nutné přiřadit především ADAPTiQ audio kalibraci, která dokáže měřit zvukovou charakteristiku místnosti a určit optimální kvalitu zvuku. Konečnou úpravu basů lze zase modelovat s pomocí systémové aplikace SoundTouch nebo dálkovým ovládáním – stačí pouhé stisknutí tlačítka Bass.

Značka BOSE

Stejnojmenná společnost se sídlem ve Framinghamu státu Massachuttes byla založena v roce 1964 Dr. Amarem G. Bose. Od těch dob je specialistou na audio zařízení, její produkty se vyznačují fantasticky čistým zvukem, jenž je absolutně vyvážený. Precizní zpracování a špičková kvalita využitých elementů a komponentů je jedním ze stěžejních cílů filozofie, a potažmo i strategie této americké soukromé firmy. Audiofilové a znalci zvukové techniky fandí BOSE systémům domácích kin, reproduktorům, znají jejich sluchátka a zajisté i inovativní záměry použité při výrobě automobilových zvukových systémů. Kromě toho Bose pracuje na zesilovačích a reproduktorovém ozvučení komerčních prostor, jako jsou sály, divadla, kina, maloobchodní prostory, hotely, kanceláře, restaurace a stadiony. Jejich záměr i záběr je, jak v praxi vidno, široký a odpovídá poptávce společnosti třetí generace. Šanci mít doma podobně vyladěné akustické klima je čistě v rukou každého potencionálního uživatele.

Výrobce BOSE
Typ subwooferu Aktivní - bezdrátový
Typ reproduktoru Spodní bass reflex
Color Bílá
Šířka (mm) 294,9
Výška (mm) 325,1
Hloubka (mm) 294,9
Hmotnost (kg) 13,6