AKCE

Bose DesignMax DM5C - Bílá Rozbaleno

SKU
B 829683-0210-1
Akční cena 15 990 Kč Běžná cena 19 500 Kč
Skladem
Cena za pár

Zákaznické recenze

Rozbaleno, kompletní balení, 2 roky záruka.

Novinka, která svým výkonem ohromí úplně každého


60ti wattový reproduktor DesignMax DM5C s koaxiálními dvoupásmovými měniči nabízí bohaté basy a čisté, srozumitelné výšky - spolu s prvotřídní estetikou, která doplní jakoukoli komerční zvukovou instalaci. Model DM5C je vybaven dvoupásmovým 5,25 palcovým basovým reproduktorem a 1 palcovým výškovým reproduktorem umístěným v systému Dispersion Alignment, který poskytuje frekvenční rozsah 65 Hz - 20 kHz. Stropní reproduktor DM5C se snadno instaluje pomocí montážních ramen QuickHold.

Hlavní vlastnosti

  • Kombinací modelů DesignMax můžete dotvořit jakýkoli design, velký i malý - 12 reproduktorů, které můžete kombinovat, od 2 palcových nízkoprofilových modelů až po 8 palcové reproduktory s kompresním měničem a možností venkovního použití.
  • Zajistěte si bohaté basy a čisté, srozumitelné výšky díky koaxiálním dvoupásmovým reproduktorům - není potřeba žádný DSP ani ekvalizér. Pro ještě lepší zvuk použijte vybrané DSP a zesilovače Bose, které umožňují ekvalizaci reproduktorů Bose a zpracování SmartBass, které rozšiřuje výkon a odezvu při jakékoli poslechové úrovni.
  • Zajistěte si konzistentní poslech v celé místnosti díky systému Dispersion Alignment, který přizpůsobuje pokrytí basového reproduktoru struktuře výškového reproduktoru.
  • Splyňte s jakýmkoli designem místnosti díky elegantním tvarům, mřížkám s minimálními rámečky, které jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě, a odnímatelným logům.
  • Zkraťte dobu instalace díky patentovanému montážnímu systému QuickHold, který také snižuje námahu, potíže a možnost poškození výrobku.
  • Snadná instalace pomocí standardního průmyslového příslušenství - všechny modely obsahují konektory Euroblock; modely pro vestavbu do stropu obsahují zadní kryty pro plášť, můstky pro obklady a zvukovou kabeláž s přístupem zepředu, což usnadňuje instalaci a řešení problémů.
Výrobce BOSE
Počet pásem 2
Umístění Univerzální
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
Impedance (Ω) 8 Ω (transformer bypass)
Citlivost (dB) 87
Nominální vstupní výkon (W) 60
Maximální vstupní výkon (W) 240
Maximální výkon - SPL (dB) 105
Color Bílá
Šířka (mm) 303
Hloubka (mm) 205
Hmotnost (kg) 4,45
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)