Jamo S 803 HCS - Bílá - Rozbaleno

SKU
S803HCSrozbal
-16%
Akční cena 11 790 Kč Běžná cena 13 990 Kč
Skladem

Rozbaleno, 100% STAV, 2 roky záruka, originální balení včetně příslušenství

Ozvučit kvalitně prostor není žádná legrace. Systém domácího kina řady JAMO Studio 8 je však skvěle konfigurovaný kompaktní set, který je připraven odvést dobrou práci. V 5.0 konfiguraci je využito dvojice regálových reproduktorů S 803, dvojice reproduktorů pro prostorový zvuk S 801 a reproduktoru se středovým kanálem S 81 CEN. Ještě lepší Dolby Atmos Sound může podpořit modul ATM S 8, který lze k této sestavě připojit.

 

  • Kompletní 5.0 sestava
  • Moderní design
  • 2x S 803 regálové reproduktory
  • 2x S 801 pro surround zvuk
  • 1x S 81 CEN centrální reproduktor
  • Dolby Atmos ready - stačí připojit reproduktory S 8 ATM

 

Design JAMO se nezapře

Konstrukční a designová stránka je na velmi vysoké úrovni. Elegantní provedení kabinetů, čisté linie a minimalistické pojetí přidávají soustavě vizuálně na originalitě. Všechny tři varianty zpracování povrchu jsou atraktivní tak, že volba jediného z nich je pro mnohého oříškem. Black dekor, Walnut dekor nebo White dekor – ve všech podobách je set JAMO S 803 HCS úchvatný.

 

Regálové reproduktory S 803

Kabinety těchto reproduktorů disponují rozměry 353 x 191 x 252 mm a jsou vyrobeny z prvotřídního MDF materiálu. Osazeny jsou 25 mm tweeterem Soft dome s jemnou a měkkou kalotou, který zajišťuje zpracovávání výšek, a basovým 127 mm Polyfiber reproduktorem s hliníkovou úpravou. Ten má na starosti nižší frekvenční pásmo. Frekvenční odezva je dána rozsahem 57 – 26 000 Hz (+/-3 dB) s dělícím kmitočtem 2 kHz, citlivost zvuku dosahuje 87 dB při 2,83 V / 1 m. Impedanční hodnota je 8 Ohm a provozní výkon 80 / 160 W. Vestavěný systém Dolby Atmos přináší akustickou produkci a vynikající poslechový dojem.

 

Reproduktory pro prostorový zvuk S 801

Tyto reproduktorové moduly jsou sice menší, ale odvádějí mimořádný výkon. I v malé skříni se může zrodit velký zvuk, potenciál určují i další precedenty - specifikované úpravy, speciální prostředí, špičkový materiál, nový evropský design a ucelenost konstrukčních postupů. Frekvenční odezva zasahuje pásmo 76 – 26 000 (+/- 3 dB) s dělícím kmitočtem 2 kHz, přičemž citlivost zvuku dosahuje 85 dB při 2,83 V / 1m. Provozní výkon je 60 / 120 W a impedanční hodnota dosahuje 8 Ohm. Kabinety jsou z materiálu MDF, jejich parametry 285 x 156 x 163 mm je činí kompaktními. Osazeny jsou 25 mm tweeterem, 102 mm Polyfiber wooferem a portovým slotem vyvedeným dozadu.

 

Středový reproduktor S 81 CEN

Model S 81 CEN je vystavěn pro jasnou a vyváženou reprodukci středového pásma, stejně jako pro špičkový prostorový zvuk. WaveGuide neboli inovativní technologie vlnovodu dodává dynamický a výkonný zvuk. Komplexně však tento reproduktor zaměřuje frekvence v hlasovém rozsahu přímo na oblast poslechu, poté je dialog jasný, artikulovaný, realistický a detailní. Kabinet je osazen 25 mm výškovým reproduktorem Soft dome s měkkou kupolí a duálním 102 mm polyfiberovým basovým měničem.

 

Co všechny reproduktory spojuje

Všem užitým soustavám je dán do vínku elegantní, moderní design s povrchovými úpravami hned ve třech různých dekorech a variantách. Černý a bílý kolorit má již svoji tradici, zvláštní přírodní úpravou je však povrchové provedení v imitaci ořechového dřeva. Všechny varianty jsou ve výsledku exkluzívní, působí esteticky hodnotně a sympaticky. S dřevěným akcentem je vzhled reproduktorových beden ještě více podmanivý. Plně magnetické bezešvé ochranné mřížky akceptují a doplňují precizní profil přední části ozvučnice, čímž jsou naplněny atributy novodobého designu.

 

Jamo série 8

Výrobce Jamo
Typ sestavy 5.0
Přední reproduktory Regálové
Impedance (Ω) 8
Color Bílá