Magnat Signature 707 - bílá - demo pár

SKU
Magnat707Demo
-25%
Akční cena 37 490 Kč Běžná cena 49 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Demo pár ze studia, 100% STAV, 2 roky záruka, originální balení včetně příslušenství


Po předchozí domluvě lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Vždy je potřeba se objednat dopředu. Prostřednictvím mailu info@l-e.cz nebo na tel. čísle +420 721 123 123


Série Magnat Signature 700 - dostupný High-End

Série Signature 700 od Magnatu doplňuje novou řadu s názvem Signature. Tentokrát se jedná o vydařenou kombinaci technologie a moderního designu, reprezentovaného dvěma barevnými provedeními černý a bílý satén. Všechny modely série Signature 700 nabízí německou preciznost s nejnovějšími technickými a designovými konstrukčními prvky s mnohem finančně náročnějších highendových kategorií. Reprosoustavy jsou osazeny vlastními měniči. Reproduktory série Signature 700 nabízí kompletní systém jak pro stereo, tak pro domácí kino včetně aktivního subwooferu. Vše si můžete nakombinovat dle vašich potřeb.
 
 • Sloupový model Signature 707 je výkonný čtyřpásmový reproduktor
 • Svým výkonem 220 / 380 Watt dokáže bez problému ozvučit i velkou poslechovou místnost
 • Srdcem vyjímečné vysokofrekvenční reprodukce je nový Hi-Res modul s dvojicí fmax výškových měničůN
 • Výškový měnič osazený kalotou 30 mm pro hladké navázání vysokých frekvencí na střední kmitočty doplněný o super výškový měnič osazený kalotou 20 mm pro reprodukci vysokých frekvencí až do 50 kHz
 • Nové dva basové 165mm a jeden 165mm středobasový měnič pohání mohutná kmitací cívka zajišťující maximální pružnost
 • Celokovové šasí s velkorysou ventilací to je základ pro dokonalý zvukový projev
 • Pevná ozvučnice reprosoustav je vyrobená z E1 MDF desek
 • Odnímatelná magnetická textilní mřížka
 • Bassreflexové nátrubky Airflex porty se zaobleným ústím pro minimalizaci pazvuků při proudění vzduchu
 • Repro výhybka amplitudově a fázově optimalizovaná se strmostí 24 dB
 • Při výrobě byl kladen důraz na vysoce kvalitní součástky
 • Masivní repro terminály se šroubovacími konektory a pozlacenými kontakty, umožňující zapojení v režimech bi-wiring nebo bi-amping

Dobře nastavený zvukový systém

Na vysoké noze a to doslova si žijí všechny sloupové zvukové aparatury. Díky své výšce jsou přirozeně elegantní a zapadnou do různorodého interiéru. Obvykle si rychle získávají oblibu pro svůj nadčasový design, vynikající komponenty, užití moderních technologií a v neposlední řadě i skvělý výkon. I tyto jsou bonusem série, která má našlápnuto hodně vysoko.


Prémiový design i zvuk

Signature je série, která staví své základy na skutečných hodnotách a precizně vyrobených komponentech. Magnat pyšně uvádí na trh svůj autentický podpis, s výbornými vlastnostmi, schopnostmi a cílem nezklamat svoje příznivce. V této řadě je stále co objevovat – bez ustání jsou vyvíjeny nové a nové prvky, soustavy a inovativní technologie, díky nimž se výrobce drží dlouhodobě na špici trhu se spotřební elektronikou.

 

Zlatý průměr

Řada 700 doplňuje Signature ve zjevně luxusní rovině. Kombinuje zvukové vlastnosti větších modelů s elegantním pouzdrem a nadčasovým vzhledem. Technické vlastnosti patří k nejlepším. Výrobce se netají již legendárním modulem s dvojitým výškovým reproduktorem a s certifikací Hi-Res, navíc odvážně pracuje s keramicko-hliníkovými membránami v dolním a středním rozsahu také u řady 700.

 

Signature 707

Tento špičkový 4- cestný podlahový reproduktor je tvořen duálním výškovým modulem s dvěma fmax kalotami a s technologií bass-reflexu. Důležitými komponenty jsou 170 mm měnič se středním rozsahem a 170 mm basové reproduktory. Výškově nastavitelné celokovové hroty zajišťují bezpečné a stabilní postavení, včetně akustického oddělení. Masivní připojovací terminál umožňuje bi-wire nebo bi-amp zapojení. Propracovaný crossover s filtry 24 dB je optimalizován pro amplitudu a fázi.

 

Technická specifika

Tato soustava funguje ve frekvenčním rozsahu 22 – 54 000 Hz. Dělící kmitočet je 350 Hz / 2700 Hz / 17 000 Hz. Výkon RMS je 220 W, maximum 380 W. Doporučen je zesilovač o výkonu 30 W. Impedance udává 4 – 8 Ohm a účinnost dosahuje 92 Db NA 2,8 V/ 1m. Výkonné neodymové magnetické systémy zajišťují vynikající dynamiku.

 

Technologie Tweeter a Super Tweeter

Nově vyvinutý výškový modul Hi-Res se dvěma fmax zahrnuje 30 mm tweeter se širokou patkou pro hluboké spojení se středním rozsahem, a další 20 mm super tweeter pro ideální všesměrovou odezvu a rozšířenou reprodukci až do více než 50 kHz. Jsou uloženy ve speciálně vypočítané hliníkové čelní desce. Duo výškových modulů společně hraje v nejvyšších rejstřících a je tak schopno reprodukovat i ty nejjemnější podtextové nuance.

 

Výhody materiálů

Užití vybraných kvalitních materiálů kombinuje nízkou hmotnost s maximální pevností, protože materiály mají různé rezonanční frekvence a navzájem se posilují, bez ohledu na frekvence. Nemagnetické koše reproduktorů vyrobené z tlakově litého hliníku drží reproduktory, aby byly na svém místě. Větrání hlasové cívky zajišťuje vysokou nosnost. Všechny reproduktory jsou optimalizovány laserovým měřením Klippel.

 

Kompletní shrnutí

Exteriér sloupů Signature 707 je dokončený a naprosto ušlechtilý. Masivní pouzdro z MDF je několikrát vnitřně vyztuženo a rušivé vibrace jsou tímto eliminovány. Všechny reproduktory v této sérii, včetně aktivního subwooferu, se nabízejí v černé nebo bílé povrchové úpravě. Usměrňovač je proveden v nejjemnějším vysoce lesklém provedení, tělo v hedvábně matném provedení. Díky tomu účinně odolává poškození. Odnímatelný textilní kryt je připevněn magnetickým upínáním, takže žádné viditelné připojovací body nezasahují do lesklé vizáže. Gumové nožičky tlumí rezonanci a zajišťují stoický klid této reproduktorové soustavy.

 

Ukázka

Výrobce Magnat
Počet pásem 4
Měniče Super Výškové: 20 mm Ø
Výškové: 30 mm Ø
Středo-basové: 165 mm Ø
Basové: 2 x 165 mm Ø
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 22
Frekvenční odezva do (Hz) 54000
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 92
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 380
Color Bílá
Šířka (mm) 290
Výška (mm) 1070
Hloubka (mm) 345
Příslušenství kovové hroty, gumové nožičky