Marantz Cinema 60 - Stříbrná Rozbaleno

SKU
MACINEMA60SG-1_rozbal
AKCE
Akční cena 23 990 Kč Běžná cena 28 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze


Rozbaleno, nepoužito, 100% stav, 2 roky záruka.

Pro co nejpřesvědčivější zvuk je právě na trhu tato žhavá novinka – AV přijímač s vyladěnou technologií a perfektním designem.


Marantz to umí!

Marantz Sound Master dokázal vyladit nejenom zvuk, ale celou sérii produktů Cinema pro fantastický výkon. Využil proprietární obvod zesilovače HDAM, aby ještě více zdokonalil muzikálnost vašeho zvuku. Nezapomněl ani na stylovou vizáž. Série Cinema se vyznačuje architektonickým designem, který lze nápadně nebo nenápadně umístit i do luxusních prostředí. Pečlivě navrhl také možnosti připojení a jemného doladění dle představ náročných uživatelů. Spokojenost posluchačů a diváků je pro značku Marantz na prvním místě.


Bez námahy a s grácií

Přidanou hodnotou je dálkové ovládání, dostupné ovládací prvky na předním panelu a intuitivní proces instalace, viditelný na obrazovce. Špičková výbava rozzáří úsměv na rtech každého potenciálního majitele tohoto AV receiveru.


Funkce a vybavení

Výrobce využil pro tento model sedm vstupů HDMI, digitální, analogové a phono vstupy, výstupy pro reproduktory, předzesilovač. Díky tomu je možné připojit se téměř k jakémukoli jinému komponentu v domácnosti. Přijímač Cinema 60DAB se tak stává ideálním pomocníkem pro domácí kino či ozvučení obývací pokoje. Se sedmi 100 W na kanál, šesti vstupy HDMI (tři s 8K UHD), streamovací platformou HEOS Built-In, systémem kalibrace Audyssey MultEQ XT, Dolby Atmos, DTS:X a bohatou konektivitou, včetně výstupu předzesilovače a dvou subwooferů je vynikající volbou pro více než dostatečný výkon domácího kina.


Cinema série v kostce

Cinema Series společnosti Marantz nabízí zesilovač a několik AV receiverů, které promění jakýkoli obývací pokoj ve skutečné, zvučně znějící domácí kino. Dlouhé zimní večery tak účinně a flexibilně zkrátí. Všechny AV receivery této série se mohou pochlubit technologiemi Dolby Atmos, DTS:X a 8K videem prostřednictvím několika vstupů. V nabídce je také optimalizace místnosti a to využitím více vstupů. Vestavěný systém HEOS dovoluje rozmanité dovednosti přístrojů ve více místnostech, výsledkem je plnohodnotný multiroom. Nechybí ani kompletní sada bezdrátových technologií, včetně Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 a grafického uživatelského rozhraní s vysokým rozlišením. Kompatibilita s hlasovými asistenty je zárukou snadného ovládání.


Pokročilé technologie

Marantz hledá při navrhování a konstruování svých produktů řešení v novodobých technologických postupech. Řada vlajkových produktů je založena na technologii HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Modules) společnosti Marantz, právě díky ní jsou přístroje tišší, účinnější a muzikálnější.


Specifika a parametry

Sečteno a podtrženo, Cinema 60 je 7,2-kanálový systém se 100 W (8 Ohm 20-20 kHz) na kanál. Pro korekci místnosti je využita technologie Audyssey MultEQ XT. K dispozici jsou 2 nezávislé výstupy subwooferu, samostatná jednotka výkonového zesilovače a HDAM-SA2. Nechybí ani sluchátkový zesilovač, vstup pro phono a USB. Hudební streaming podporují služby Spotify Connect, HEOS je pro všechny ostatní. Hlasoví asistenti Alexa, Google Voice Assistant, Apple HomePod jsou velmi užitečným pomocníkem každého uživatele. Zařízení je připraveno na ROON. Spotřeba energie dosahuje v činném stavu 650 W a v pohotovostním režimu 0,2 W. Na výběr je rovnou ze dvou povedených designů – Black a Silver Gold, stylem tak Cinema 60 zapadne do libovolně laděného interiéru. Tento prémiový model je 442 mm široký, 354 mm hluboký a 165 mm vysoký, přičemž je poměrně dost těžký – váží plných 10,9 kg.
Výrobce Marantz
Počet kanálů 7.2
Výkon na kanál (W) 100 (8Ω)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
Analogový vstup RCA
Analogový výstup Jack (6,35 mm)
Digitální vstup Optický, USB-A, HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL, Roon, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Multiroom aplikace HEOS
Rádio RDS (FM)
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10+
Video technologie 8K nativní
HDMI - funkce eARC
Color Stříbrná / Zlatá
Šířka (mm) 442
Výška (mm) 165 (horizontální poloha antény) / 235 (vertikální poloha antény)
Hloubka (mm) 354
Hmotnost (kg) 10.9