Monitor Audio Bronze 50 - Ořech Rozbaleno

SKU
MON001043-1-Rozbaleno
AKCE
Akční cena 7 990 Kč Běžná cena 10 990 Kč
Skladem
Cena za pár
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, kompletní balení, 2 roky záruka.

 

Kompaktní regálové reproduktory Monitor Audio Bronze 50

 

  • Výškový měnič C-CAM Gold Dome, vylepšený vlastností Waveguide Uniform Dispersion (UD) pro neuvěřitelně živý zvuk
  • Středobasový měnič C-CAM s aktualizovanou geometrií kužele a technologií Damped Concentric Mode (DCM), která umožňuje reproduktoru mít hlubší a plnější zvuk při zachování čisté a přesné prezentace
  • Navrženo pro výkon - optimalizovaný zážitek z poslechu hudby a filmů
  • Zadní port Hive II pro snadné umístění bez ovlivnění zvukového výkonu
  • Přední průhledná hexagonální mřížka
  • Vysoce kvalitní pozlacené bi-wire terminály
  • Pureflow postříbřená měděná vnitřní kabeláž bez kyslíku
  • Magnetické přední mřížky
  • Mohou být připevněny na zeď pomocí držáku Monitor Audio FIX-M
  • Cena za pár

 

Důvěra a uznání

 

Vedle populárních sérií jako Silver, Gold a Platinum se na výsluní hřeje i uznávaná a oceňovaná řada Bronze, a to již v šesté generaci 6G. Je složena z osmi modelů, včetně reproduktoru s podporou Dolby Atmos. Konkrétně zahrnuje regálové modely Bronze 50 a Bronze 100, podlahové modely Bronze 200 a Bronze 500, středový reproduktor Bronze C150, zadní reproduktor Bronze FX, Dolby Atmos reproduktor Bronze AMS. Kompletní výčet uzavírá subwoofer Bronze W10.

 

To nejlepší pro domácí kino

 

Užité reproduktory těží z nových ovladačů, vytvořených za pomoci technologie Damped Concentric Mode (DCM), která v návrzích využívá rafinovanosti za účelem optimálního zvukového zážitku. Nechybí dokonalé spárování s inovativním výškovým reproduktorem s vlnovodem Uniform Dispersion (UD), zajištěno je bezproblémové sladění s architekturou přepážky. Designové kabinety jsou charakterizovány moderním profilem a samostatnou kontrastní přepážkou, včetně moderních povrchových úprav. Reproduktory Bronze 50 se vyrábějí v provedení bílém, černém, ořechovém (Walnut) či šedém (Urban Grey).

 

Laťka je vysoko

 

Výrobce ve svých reproduktorových soustavách posunuje výkon i kvalitu výroby stále výš. Touží vytvořit ty nejlepší Bronze této doby. Od svého uvedení v roce 2000 stanula řada Bronze vysoko a stala se lídrem své třídy. I v šesté generaci hrdě využívá bohatého dědictví s cílem potěšit uživatele vynikající produkční kvalitou, výkonem a detailním projevem. Díky elegantní formě vypadají všechny reproduktorové typy skvěle a mohou krášlit jakýkoli interiér.

 

Příslib luxusního poslechu

 

K dispozici jsou od června 2020. Reproduktorový set Monitor Audio Bronze 50 je nejkompaktnějším modelem řady a poskytuje zvukový výkon, který je vzhledem k jeho objemu o hodně větší. Navržen je tak, aby mohl být využit v nejmenších obytných prostorech a dodal jim renomovaný zvuk, i když bude umístěn blízko zdi. Je všestranný a zároveň ideální jak pro hi-fi, tak pro domácí kino. Umí oživit produkci odhalením svěžích zvukových detailů. Přidáním Bronze AMS reproduktorů s Dolby Atmos unikátně zvýší zážitek z prostorového zvuku.

 

Přednosti a možnost instalace

 

Nejmenší reproduktor disponuje proslulým firemním C-CAM středo-basovým ovladačem a C-CAM Gold dome tweeterem, který zajišťuje podrobnou zvukovou reprodukci s modifikovaným stereofonním výkonem. Je možné vyhovět i tomu, kdo by chtěl mít reproduktory namontované na zdi, jelikož lze využít zadní upevňovací bod a upevňovací systém FIX-M.

 

Klíčové vlastnosti

 

Monitory jsou díky objevu C-CAM Gold Dome Tweeteru a upgradu Waveguide Uniform Dispersion (UD) schopny zajistit skutečně živý zvuk. Ovladače s aktualizovanou geometrií kužele a technologií Damped Concentric Mode (DCM) dovolují reproduktoru dosáhnout hlubšího a plnějšího zvuku, čistě a přesně prezentovaného. Zadní port Hive II je vyladěný pro snadné umístění, aniž by byl ovlivněn audio výkon. Stejně jako ve zlaté a stříbrné řadě vzhled reproduktorů umocňuje akusticky průhledný hexagonální disperzní vzorovaný kryt s magnetickým uchycením pro diskrétní vzhled, vyrobený na zakázku. Nechybějí ani vysoce kvalitní pozlacené bi-wire terminály a Pureflow - postříbřená měděná bezkyslíková vnitřní kabeláž, zajišťující nejvyšší přenos proudu v signálním řetězci. Přidáním reproduktorů s podporou Bronze AMS Dolby Atmos je maximalizováno využití v jakémkoli systému domácího kina AV. Model lze instalovat na zeď pomocí přídavného montážního zařízení, uživatel si pak může vychutnat svoji oblíbenou hudbu či projekci v neomezeném množství.

 

Představení nové řady Bronze

 

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2
Měniče 1 x 140mm C-CAM basový / střední rozsah, 1 x 25 mm výškový reproduktor C-CAM Gold Dome s UD Waveguide
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 62 (volný prostor), 40 (v místnosti)
Frekvenční odezva do (Hz) 25,000 Hz (volný prostor), 30,000 Hz (v místnosti)
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 85
Minimální vstupní výkon (W) 20
Nominální vstupní výkon (W) 80
Maximální vstupní výkon (W) 80
Maximální výkon - SPL (dB) 107 (pár)
Color Ořech
Šířka (mm) 166
Výška (mm) 281
Hloubka (mm) 265
Hmotnost (kg) 5