Musical Fidelity M3x Vinyl - Stříbrná Rozbaleno

SKU
M3X VINYL_SL_Rozbal
AKCE
Akční cena 27 990 Kč Běžná cena 34 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, kompletní balení, 2 roky záruka.

Dopřejte si jednoduchost, čistotu a dobře rozvržený panel tohoto stylového kousku. Gramofonovým deskám i vašim uším udělá dobře.


Respektovaná značka

Musical Fidelity je značka, která je distribuována ve Spojeném království a její sortiment je poměrně široký. V režii výrobce se zrodil gramofonový předzesilovač, který je sympatický nejenom díky solidní výbavě, ale i přijatelnému cenovému ohodnocení. Můžete a nemusíte být posedlí vinylem, každopádně lze tuto nesložitou konstrukci přivítat a začít užívat ke spokojenosti všech.

Vinyl – co pro něho můžeme udělat

Tento model je stylový ve svém uspořádání a intuitivním použití, vstupy a výstupy jsou navrženy tak, aby nikdy nebyly přetíženy či omezeny, lobuje pro absolutní integritu signálu. Je možné jej nastavit buď pro kazety s pohyblivým magnetem, nebo pohyblivou cívkou, a upravit pro přesné požadavky na zatížení každého z nich. Vnitřní obvody jsou optimalizovány pro dokonalost zvuku. Inspiraci nasál z prvotřídního designu M6X Vinyl, překvapuje zejména diskrétním obvodem, jehož výsledkem jsou lepší technická měření a lepší zvuk. Diskrétní obvody užívají jednotlivá elektrická zařízení - tranzistory v celém elektrickém obvodu na rozdíl od integrovaných obvodů, obsahujících zařízení, jako jsou operační zesilovače. Tato tradičnější možnost dokonale vyhovuje firemnímu zvuku, neboť vede k neutrálnějšímu, přirozenějšímu a dynamičtějšímu zvukovému výsledku.

Výbava posiluje charakter

M3X Vinyl využívá pro svou RIAA křivku split-pasivní ekvalizaci v samostatných zesilovacích stupních. Je nákladnější než typická jednoduchá síť EQ v designu zpětné vazby, zajišťuje nejpřesnější reprodukci ideální křivky EQ. Split-pasivní ekvalizace také dovoluje lepší přizpůsobení impedance a dále optimalizuje elektrickou cestu. Speciální audio transformátor s nízkou saturací jádra snižuje úroveň elektromagnetického záření, což je pro správnou funkci nezbytné. Je poskytnut prostor mezi transformátorem a zesilovací sekcí uvnitř šasi, a nechybí instalace elektromagnetického stínění pro lepší ochranu. Typickým je neuvěřitelně vysoký odstup signálu od šumu, zajišťující absolutní čistotu zvuku.

Konstrukční design

Tento model je také první, který obsahuje nové vlastní řešení napájení s nulovou spotřebou energie v pohotovostním režimu. Výrobci jde především o produkt šetrnější k životnímu prostředí, což je uživateli kvitováno. Předzesilovač je umístěn v ocelovém šasi s tlustým těžkým hliníkovým obložením, plně odpovídajícím estetickému navržení celé M-Serie, zároveň přináší tuhost a izolaci od vnějšího rušení. Je navržen a sestaven s velkou péčí s cílem splňovat nejvyšší výrobní standardy. Výbava je doplněna vstupy a výstupy RCA, nastavením nastavitelné impedance (MC) a kapacity (MM), zesílením zesílení +6dB, které pomáhá zvláště tichým kazetám. Výsledným efektem je bezbarvý zvuk, vynikající technický výkon a skvělá hodnota za vynaložené peníze.

Klíčové vlastnosti

Patří k nim především přímá konektivita, vynikající technický a zvukový výkon, jednostranný vstup a výstup, dělený pasivní EQ a vynikající kvalita sestavení. Posluchač a uživatel vítá nulovou spotřebu energie v pohotovostním režimu, plně diskrétní design a všechny užité specifikace. Poměr signálu k šumu u MM je 71 dB, u MC 59 dB. Napájení si žádá síťová napětí 230V/115V, AC 50/60Hz. Zařízení spotřebuje maximálně 20 W, v pohotovostním režimu ideálně 0 W. Celá jednotka váží bez obalu 6,59 kg, je 440 mm široká, 105 mm vysoká a 390 mm hluboká, včetně svorek i patek. Ke standardnímu příslušenství náleží síťový kabel 10 A IEC.
Výrobce Musical Fidelity
Typ Analogový
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Phono)
Digitální výstup
Zesílení (dB) 66
Odstup signál / šum (dB) 95
Impedance (Ω) 47000
Kapacitance (pF) 400
THD+N (%) < 0,028
Color Stříbrná
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 105
Hloubka (mm) 390
Hmotnost (kg) 6,6