REL Acoustics T/7x - Bílá - rozbaleno

SKU
rel-acoustics-t7x-bila-rozbaleno
-23%
Akční cena 23 990 Kč Běžná cena 30 990 Kč
Skladem

Rozbaleno, 2 roky záruka, výborný stav, originální balení včetně příslušenstvíHluboký ponor do skutečně dobré hudby

Hudba může být skvělá a poslech ještě lepší, když basy jsou tam, kde mají být. Pěkně hluboko. Proto je příjemné ponořit se do audia, které je okořeněné tolik potřebnými basy. Takové koření hudbě, respektive jejímu podání, opravdu prospívá.

Argumenty pro sub-bas

Hudba a skutečný svět spolu úzce souvisí. Sub-basový zprostředkovatel by měl být dostatečně kompaktní a dostatečně silný, aby odpovídal požadavkům uživatelské většiny. Také by měl být dostatečně vyvážený, aby se mohl propojit s kvalitními reproduktory a dostatečně flexibilní. K tomu všemu by měl velmi dobře fungovat ve speciálních aplikacích. A funguje – elegantní subwoofer nese skromné označení T/7x.

Moderní design korunuje špičkový výkon

REL Acoustics se představuje znovu v lepším světle. Know-how společnosti spočívá v obnovení, v modifikacích, v odvaze experimentovat, v respektu vůči intenzivnímu spojení mezi výkonem a designem. Výkon je pro REL vším a přímo spěje k fyzickým návrhovým řešením. Firemní zvukoví inženýři cítí potřebu většího objemu skříně, aby dosáhli co nejlepší plynulosti i výkonu. Mezitím designérský tým zpracovává návrhy, rozměry a vizuální fikce tak, aby oklamal oko posluchače, který ve finále uvidí menší a kompaktnější stopu i přesto, že se objem skříně zvyšuje. Poloměry rohů jsou mírně a decentně zaobleny, přičemž výsledkem je méně vizuální hmoty, o to však více emotivního dojmu. Novodobý vzhled nekorunují žádné nadbytečné a nefunkční ozdoby.

Jak funguje subwoofer

Aktivní 250 mm driver s dlouhým zdvihem a pasivní 250 mm driver jsou tím, co v T/7x rozpohybuje neuvěřitelnou rychlost a čistotu. Kontrola kritických komponent odpružení odpovídá za svižnost a pružnost zařízení, hlasitost a síla rovná se lepší reakci a transparentnějšímu pojetí. Tvrdší odpružení lépe vyhovuje pokročilému provozu, a proto každý řidič může sledovat minutové detaily, může jít dál a zvládnout více energie.

Opravdové zesílení dojmů

Výrobce má v rukávu další eso – skutečné vyzkoušené zesilovače třídy AB, používané v každé generaci řady T od roku 2006. REL Acoustics má v ruce klíč ke šťastnému vlastnictví bohatého portfolia, přitom série T/X je hodně vysoko na žebříčku zájmu a úspěšnosti. Výkonný 200 W zesilovač je jednou ze součástí systému, a proto tento zdařilý subwoofer může být ikonou zvuku, spolehlivosti. Využity jsou masivní napájecí zdroje a malý upgrade je téměř na každém kroku. Obnovené ovladače znovu nastavují výkon a otevřenost, nové metody zabezpečení toroidních transformátorů pak doplňují všechny již řečené superlativy, týkající se výkonu a spolehlivosti. Přepínač pohotovostního režimu je k dispozici pouze u jednotek s 220 V.

Neomezené možnosti u REL

V tomto modelu lze zaznamenat přítomnost nejnovější generace bezdrátové komunikace s nulovou kompresí - Arrow. Extra rychle dodané basy High Level Bass a 0,1 / LFE přináší přirozené teplo tak, jak to umí jenom REL Acoustics. Sub-basová jednotka je 356 mm široká, 363 mm hluboká, 320 mm vysoká a váží plných 17,5 kg. Funkčnost je dána frekvenčním rozsahem od 31 Hz při -6 dB. Výstupní výkon zesilovače činí 200 W. Doplňkem ovládací jednotky je 200 mm protiprachová krytka ze slitiny a ocelové šasi. Zdrojem napájení je 100 – 240 V, 50 – 60 Hz. Spotřeba energie dosahuje maximálně 375 W a stacionárně je do 1 W.
Výrobce REL
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Aktivní 250 mm driver s dlouhým zdvihem; pasivní - 254 mm
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 200
Frekvenční odezva od (Hz) 31>
Color Bílá
Šířka (mm) 365
Výška (mm) 320
Hloubka (mm) 363
Hmotnost (kg) 17,5