Sonos Arc - Černá (poškozená krabice)

SKU
sonos-arc-poskozena-krabice
-6%
Akční cena 23 490 Kč Běžná cena 24 990 Kč
Skladem

Mírně poškozená krabice, 100% stav, 2 roky záruka, originální balení (nerozbaleno)


Prémiový soundbar

  • Jedenáct vysoce výkonných měničů, včetně vlastních eliptických basových reproduktorů a úhlových bočních výškových reproduktorů pro bohaté basy a čistý zvuk
  • Pokročilé zpracování Arc vytváří pět fázovaných kanálů, které dodávají vašim uším zvuk ze všech směrů
  • Podpora Spotify, Tidal, Apple Music a Google Play Music
  • Streamujte hudbu, rádia, podcasty a další obsah z vašich oblíbených hudebních služeb pomocí aplikace Sonos nebo Apple AirPlay 2
  • Připojení Wi-Fi a ethernet
  • 3D zvuk s Dolby Atmos
  • Rychlé a snadné nastavení pomocí jediného kabelu pro připojení k televizoru. Elegantní design umožňuje připevnění ke zdi, nebo pověšení pod televizi
  • Možnost ovládání pomocí hlasu pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa
  • Možnost rozšíření - přidejte Sonos Sub a pár reproduktorů Sonos (Sonos One nebo Sonos Five) pro 5.1 prostorový zvuk

 

Zvuk jako v kině

S cílem dosáhnout na filmový zvuk je v nabídce Sonos špičkové audio zařízení v podobě zvukového panelu pro TV, filmy, hudbu a hry. Proto je možné oživit veškerou domácí zábavu s brilantně realistickým zvukem ARC s Dolby Atmos. Komfort užívání korunuje ovládání pomocí dálkového ovladače, aplikace, hlasu a Apple AirPlay 2.

 

Jak najít cestu k dokonalosti

Člověk nemusí být profesionálem ani odborníkem v audio průmyslu, aby nevěděl nic o nejdůležitějších požadavcích na špičkový zvuk. Sonos ARC je elegantní SoundBar 5.0, disponující HDMI s jedním výstupem, LAN, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay, Chromecast, ARC, HDR. K dispozici je i mikrofon, hlasový asistent, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Spotify, Tidal, Apple Music, Google Play Music, displej. Nechybí ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem.

 

Specifické technologie

Technologie ladění pomocí TruePlay optimalizuje zvuk s cílem dosáhnout originální akustiky v místnosti, ve které je zařízení umístěno. Využívá též kalibrace výškových kanálů pro přesnou lokalizaci. Ponořit se plně do hudby znamená streamovat hudbu, rádio, podcasty i využívání oblíbených služeb pomocí aplikace Sonos nebo Apple AirPlay 2.

 

Výjimečný konstrukční design

V tomto případě výrobce použil tenký profil, který obsahuje jedenáct vysoce výkonných ovladačů pro ostré výšky, dynamický střední rozsah a ohromující basy. Nabízí se možnost diskrétně ho namontovat či umístit na nábytek. Křišťálově čistého dialogu je dosaženo díky pečlivému vyladění s pomocí zvukových inženýrů. Aby uživateli neuniklo ani slovo, je důraz kladen na lidský hlas.

 

Pomocníci pro ovládání zařízení

Google Assistant a Amazon Alexa jsou integrovány přímo v systému, lze tedy přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat budíky, dostávat odpovědi, využívat hands free. Systém je též možné rozšířit připojením subwooferu nebo dalších odpovídajících komponentů pro dokonalejší zážitek z poslechu.

 

Výhody zvukových lišt

SoundBar SONOS posune zvuk domácí televize na zcela jinou úroveň a doma vytvoří skutečnou atmosféru kinosálu. Je zárukou skvělého zvuku a bezchybného designu. Sonos ARC je černý aktivní reproduktor s vynikajícími audio schopnostmi 5.0 kanálové sestavy. Lišta umí zajistit prostorový zvuk - formát Dolby Atmos, Dolby Digital Plus a Dolby Digital. Komunikaci se zdrojem zvuku zajišťuje HDMI a LAN (RJ-45) připojení, připojení k dalším komponentům zvládá Wi-Fi. Vzorně komunikuje se streamovací platformou Spotify, Tidal, Apple Music a Google Play Music. Veškeré informace jsou k nahlédnutí na přehledném displeji.

 

Parametry a upřesnění

Zvukový panel je 1 142 mm široký, 115,7 mm hluboký a 87 mm vysoký. Jeho celková hmotnost činí 6,25 kg. Prakticky jsou zvoleny konektory soundbaru. Výhodou tohoto modulu je schopnost dodat zvuk kamkoli v domě. Nechybí ani  funkce ARC, tedy zpětného audio kanálu, čímž pomůže s propojením pomocí jediného HDMI kabelu. Kromě Wi-Fi, Multi-room, AirPlay funguje i integrovaný systém Chromecast pro požadované úplné rozšíření v domácích podmínkách.

 

Možnosti barevné proměny

Výrobce nabízí tento atraktivní model kromě černé barevnosti také v bílém provedení. Podle uživatelského zájmu je zřejmé, že o tento druh ozvučení v dané cenové relaci je enormní zájem. Výrobce proto využil maximum ze svého osobního know-how, díky němuž vyrábí produkty vysoké úrovně nejenom po stránce estetické a designové, ale také po stránce technologické a funkční. V domácím prostředí je užití tohoto zvukového modulu zcela dostačující, dostupné a ideální.

 

Recenze

Sledujte show, filmy a hry s přesným a obklopujícím zvukem Dolby Atmos. Sonos Arc má také reproduktory, které smeřují nahoru a vytvářejí mnohorozměrné zvukové pole, které se pohybuje okolo vás. Každé šeptnutí a explozi uslyšíte s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou.

Výrobce Sonos
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty Dolby Atmos
Měniče 8 širokopásmových basových měničů, tři výškové měniče s hedvábnou kalotou
Analogový vstup
Analogový výstup
Digitální vstup HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Sonos
Internetové streamovací služby Spotify
Nadstandardní BT kodek
HDMI - funkce eARC
HDMI - video propustnost HDR
HDMI - výstupy 1 x HDMI eARC
Color Černá
Šířka (mm) 1141.7
Výška (mm) 87
Hloubka (mm) 115.7
Hmotnost (kg) 6,25
Příslušenství Napájecí kabel, HDMI kabel, optický audio adaptér, průvodce rychlým nastavením