SVS 3000 Micro - Bílý klavírní lak - Rozbaleno

SKU
SVS3000microwht_rozbal
AKCE
Akční cena 22 990 Kč Běžná cena 27 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, 100% stav, kompletní balení, 2 roky záruka.

Velký mistr v malém provedení

V jeho nabídce jsou hudební basy s hloubkou, úderem a dopadem, vycházející z překvapivě kompaktní skříně. Konečně je na scéně mikro subwoofer, hodný značky SVS. Díky návrhářskému týmu a inovacím referenčního subwooferu vzniklo zařízení, které je schopno vydávat zvuk při nejnižších frekvencích při zachování účinného řízení tepla a energie v pouzdru. Předchozí návrhy byly nedostatečné, se slabým výstupem, zkreslením a nekontrolovaným pohybem samotné skříně.

Dechberoucí basy

Vzhledem miniaturní, ale svým umem mohutný subwoofer SVS 3000 Micro zapadne do jakékoli místnosti a reproduktorového systému. Plynule dodá energii prostoru neuvěřitelně bohatými basy bez námahy, o to působivějšími, vzhledem k jeho mikro velikosti. Modernizací subwooferu SVS 16-Ultra, který kooperuje s plně aktivními duálními protilehlými ovladači a zesilovačem 800 W RMS, 2500 W Peak Power Sledge STA-800D2 s diskrétním výstupem MOSFET, poskytuje model 3000 Micro výkon, který vyhladí výstupní hodnoty k takovému obrazu, jaký uživatelská vrstva již dlouho poptává.

Subwoofer s mozkem

Obří sílu využívají plně aktivní ovladače SVS, které jsou zapojeny paralelně a umožňují dokonalý soulad pro masivní basy a výstup s ostrými hudebními přechodovými jevy. Povrchová plocha dvou basových reproduktorů rozpoutá výkon na stejné úrovni, jako o mnoho větší subwoofery. Model 3000 Micro má mozek, odpovídající jeho velikosti. 50 MHz Analog Devices DSP umožňuje sofistikované ovládání a ovlivňuje křivky frekvenční odezvy pro optimální reálný výstup, s ohledem na akustické ladění místnosti. Umožňuje také pokročilé ladění a ovládání prostřednictvím aplikace DSP pro chytré telefony.


Specifika a parametry

Subwoofer je vyroben o rozměrech 278 x 297 x 271 mm, jeho hmotnost je 10,2 kg. Zadní zesilovač je vybaven inteligentním ovládacím rozhraním (ICI). K vnějšímu dokončení patří povrchové úpravy v Piano Gloss Black a Piano Gloss White dezénu, šroubovatelné gumové nožičky, jako základ slouží vyztužená konstrukce skříně z MDF materiálu. Výkonný patentovaný feritový motorový systém generuje magnetická pole s vysokou hustotou toku, řídící úrovně akustického tlaku, který naplňuje místnost s přesnou rychlostí. Konektivitu naplňují stereo RCA vstup a výstup s ultra širokým vstupním napětím pro spotřebitelské i profesionální audio aplikace. Vstupní impedance je 16 kOhm (nevyvážený RCA), ekologická spotřeba energie v pohotovostním režimu je do 0,5 W. Model vyhovuje směrnici RoHS, díky bezolovnaté konstrukci, podle celosvětové bezpečnostní certifikace.

Příslušenství

K subwooferu patří dvojité ochranné nerezové mřížky z nerezové oceli, izolační patky z elastomeru, silný napájecí kabel a návod.

Přednosti a vybavení

Přesně vyladěná konfigurace převislého motoru zajišťuje neomylné ovládání basového reproduktoru na všech úrovních pohonu. Proprietárním vstřikováním tvarovaný NBR surround vytvořený pro extrémní exkurze a vinutí čtyřvrstvé měděné kmitací cívky minimalizuje zkreslení a kompresi energie, poskytuje efektivní odvod tepla a vyladěnou magnetiku. Firemní feritový motorový systém generuje magnetická pole s vysokou hustotou toku. Skvělému výkonu napomáhá výstup z plně diskrétních MOSFET s účinností zesílení třídy D, optimalizované křivky frekvenční odezvy a vícepásmové omezovače. Funguje připojení přes Bluetooth, uložení vlastní předvolby pro ladění jedním dotykem s optimalizovaným nastavením na základě předvoleb poslechu filmů, hudby a dalších, 3- pásmový parametrický regulátor EQ. Inteligentní ovládací rozhraní zadního panelu SVS poskytuje možnosti ovládání a připojení, důležité pro nejdůležitější funkce subwooferu
Výrobce SVS
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 2x 8" protilehlé
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 800
Výkon maximální (W) 2500
Frekvenční odezva od (Hz) 23
Frekvenční odezva do (Hz) 240000
Color Bílá
Šířka (mm) 278
Výška (mm) 297
Hloubka (mm) 271
Hmotnost (kg) 10,2