Yamaha ISX-800 - Černá - Rozbaleno

SKU
YISX-800-Roz
AKCE
Akční cena 9 999 Kč Běžná cena 15 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Rozbaleno, nepoužito, 100% stav, kompletní balení, 2 roky záruka,


Úžasně hrající obraz na zeď


Yamaha Restio ISX-800 je elegantní, stojící stylový Desktop Audio systém, který je zábavný, povzbuzující, relaxační na večer a osvěžující v dopoledních hodinách, s propracovaným designem a skvělým zvukem. ISX-800 je vybaven vestavěným iPhone/ iPod Dockem, CD přehrávačem, USB vstupem, FM / AM tunerem a IntelliAlarmem. Je to nekonečně okouzlující společník.

S 3-1 / 2" hlubokým tělem a stojanem ve tvaru půlměsíce, můžete Restio umístit hned proti zdi. A co víc, samostatný styl nevyžaduje police, takže neexistují žádná omezení, kde jej můžete dát. Můžete dokonce odstranit stojan a pověsit ho na zeď (vyžaduje volitelný držák AT-800). Je to dokonalý způsob, aby Váš zdroj hudby odpovídal dekóru každé místnosti.

Můžete ukotvit iPod nebo iPhone přímo do horní části jednotky pro digitální připojení, které poskytuje vysoce kvalitní zvuk, takže si můžete důkladně vychutnat svou hudební knihovnu. A pokud máte aplikaci, která umožňuje příjem streamování hudby, můžete dále rozšířit požitek z poslechu. Kromě CD přehrávače a rádia(FM a AM) má Restio také USB a Aux-in terminály pro zasunutí paměťových zařízení USB a jiných zdrojů zvuku.

S elegantním stojanem a minimálními rozměry, Restio vypadá jako umělecké dílo. Nezávislé stylové tělo dělá z hudby interiérový designový prvek, a protože jsou strany sešikmené, zdají se být tenké. Přední mřížka využívá tahokov, který poskytuje atraktivní texturu. Pruhovaný vzor tištěný pod mřížkou, zprostředkuje pocit hloubky, což vyvolává dojem, že hudba přichází zevnitř z celé čelní plochy. Jedná se o zcela nový zvukový formát, který může zcela zapadnout do Vašeho životního stylu.

Stylové digitální hodiny jsou na výběr ze dvou vzorů: obvyklý číselný displej a jedinečný displej, který kombinuje čísla a indikátor. Automatická stmívací funkce nastavuje jas displeje tak, aby odpovídala jasu v místnosti. Je také vybaven funkcí IntelliAlarm, která nejprve hraje hudbu jemně podle Vašeho výběru a pak pípne, k zajištění Vašeho plného probuzení.

Použitím obousměrného, čtyř-reproduktorového systému, jemně vyladěného na HiFi zvukové standardy, je Restio určen pro špičkovou kvalitu zvuku. Přinášející výkonné, rozsáhlé basy a ostré, přesně tvarované výšky, zajišťuje kompletní požitek všeho, od rychlého kopnutí basového bubnu, po jemné zvuky a vokály. Obsahuje také tři-pásmový ekvalizér, takže můžete nastavit zvuk tak, aby odpovídal typu hudby a Vašim vlastním preferencím.

Made for iPod a iPhone znamená, že elektronické příslušenství bylo navrženo pro připojení speciálně pro iPod a iPhone a bylo vývojáři certifikováno pro splnění technických požadavků společnosti Apple.

ISX-800 vlastní iPod Digital připojení. To znamená, že digitální signál z iPodu se přenáší přímo do systému, čímž se minimalizuje pronikání hluku a umožňuje použití DAC přímo v systému. To přináší přesnější reprodukci zvuku.

Přístroj je vybaven USB portem, který vám umožní vychutnat si audio soubory z paměťového USB zařízení (USB flash drive).

Disc CD, DVD a Blu-ray vybavené CD Digital Audio schopností bude schopen přehrávat zvuk, který byl nahrán na hudební CD.

Výrobce Yamaha
Měniče Vysoké frekvence: 2x 3 cm / Střední a nízké frekvence: 2x 10 cm
Počet pásem 2
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Rádio DAB/DAB+, FM
Digitální vstup USB-A
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Podporované audio formáty WMA , MP3
Další funkce CD přehrávání
Color Černá
Šířka (mm) 410
Výška (mm) 997
Hloubka (mm) 295
Hmotnost (kg) 12