Yamaha NS-P51 Poškozený obal

SKU
NS-P51
3 990 Kč
Skladem
Nový kus, poškozený obal 100% stav, 2roky záruka

Vnímejte sílu hudby

s tímto špičkovým setem reproduktorů společnosti Yamaha. Soustava vládne hudbě díky centrálnímu reproduktoru NS-C51 a dvěma prostorovým reproduktorům NS-B51. Tyto reproduktory dokonale rozšíří vaše domácí kino a vlastně celou vaši domácnost o další úroveň špičkového zvuku v designu budícím luxusní dojem.

Design

Yamaha NS-P51 vypadá stejně dobře, jako hraje. Nejedná se jen o mohutné bedny bez výkonu, tady jde o sestavu, která dokáže hudbu probudit k životu a je opravdu jedno z jakého zdroje hudbu posloucháte.

Zvuk, který vás ohromí

Skvělý výkon reproduktorů, podpora široké škály HD zdrojů a prostorový zvuk v široké škále – to vše vás osloví, ohromí a nadchne. Vytvořte přímo u sebe atmosféru kina s kompletním ozvučením bez zkreslení, s jasnými dialogy a bohatým hlasitým zvukem.

Klíčové vlastnosti

Výkonné reproduktory luxusního vzezření pro bohatý, silný a nezkreslený zvuk. Soustavu reproduktorů tvoří centrální reproduktor o maximálním výkonu 180 W a dva prostorové reproduktory o maximálním výkonu 150 W. Všechny skříně této soustavy jsou zaoblené pro snížení účinků difrakce, která způsobuje temný zvuk. Navíc ovšem díky zaobleným hranám bude soustava snadno ladit s vaším domácím kinem a s celým interiérem. Reproduktory mohou být díky zadním otvorům umístěny také na stěnu. Frekvenční rozsah centrálního reproduktoru 70 Hz – 36 kHz a prostorových 69 Hz – 36 kHz. Citlivost 92 dB a 89 dB. Impedance 6 ohmů. Rozměry 415 x 135 x 167 mm a 148 x 252 x 150 mm. Hmotnost 3,3 kg a 2x 2,1 kg
Výrobce Yamaha
Typ sestavy 2.1
Přední reproduktory Regálové
Color Černá