Yamaha SRT-1500 Stříbrný

SKU
4957812587846
-44%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 17 990 Kč
Skladem

Zvukový projektor Yamaha SRT-1500 o celkovém výkonu 140 W nabízí dva vestavěné subwoofery s průduchy Bass-reflex pro bohaté basy a osm směrových měničů. Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby, Wi-Fi, AirPlay,DLNA, CINEMA DSP, DTS, Spofity, ovládání pomocí aplikace. HDMI vstup/výstup. Ideální pro vylepšení zvuku televizoru.

úžasný prostorový zvuk

Digitální zvukové projektory Yamaha dosahují skutečného (nikoli virtuálního) prostorového zvuku díky vysílání zvukových paprsků, které se odrážejí od stěn, a ovládání jejich směru. Umístění paprsků (poslechovou pozici) lze upravit v široké oblasti pomocí dálkového ovladače nebo vyhrazené aplikace, což umožňuje, že si silný, expanzivní zvuk vychutná mnoho osob.

MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro sdílení audio obsahu. Tím může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k dalším MusicCast zařízení ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je například TV nebo BD přehrávač, které jsou připojeny k SRT-1500. Audio obsah ze smartphonů

Aplikace HOME THEATER CONTROLLER

Systém SRT-1500 je kompatibilní s bezplatnou ovládací aplikací pro systémy iOS a Android. Přehledná a snadno použitelná ovládací obrazovka používá ikony umožňující snadno provádět různé činnosti při sledování displeje vašeho smartphonu nebo tabletu. Můžete také konfigurovat podrobná nastavení pro výstup zvukových paprsků. ​

Dva vestavěné subwoofery s průduchy bass-reflex reprodukují špičkově bohaté basy

Subwoofery umístěné na levé a pravé straně spodního povrchu systému SRT-1500 jsou vybaveny nezávislými průduchy bass-reflex. Průduchy snižují nežádoucí rezonanci díky tomu, že usnadňují hladký průtok vzduchu skrze rovnou konstrukci dostatečné délky se zvýšenou pevností samotných průduchů a oválnými kryty na výstupech průduchů. Ve spojení s velkoobjemovou konstrukcí samotné skříně dosahuje systém bohaté, čisté reprodukce basů.

Technické parametry:

Celkový výkon: 140 W
Zvukový měnič: 2,5 W x 8 paprskových měničů
Basový reproduktor: 2X 30 W
Subwoofer: 60 W

Připojení:

HDMI vstup/výstup (ARC, CEC)
4K podpora průchodu signálu
3D podpora průchodu signálu
Bluetooth (Ver. 2.1 + EDR / A2DP, AVRCP)
Audio kodek: SBC, AAC
Analogový audio vstup: 1X (stereo mini jack)
Optický digitální vstup: 1X
Ethernet (LAN)
Konektor pro externí subwoofer
Výstupní konektor pro subwoofer vám umožňuje připojení dalšího subwooferu pro vychutnání výkonnějších basů.

Rozměry reproduktoru (š x V x H): 780 X 77 X 370 mm
Hmotnost: 9,3 kg

Obsah balení:

Dálkové ovládání + 2X baterie AAA
Optický kabel 1,5 m
Návod

Ukázka soundbaru Yamaha SRT-1500

Výrobce Yamaha
Color Stříbrná
Šířka (mm) 780 mm
Výška (mm) 77 mm
Hloubka (mm) 370 mm
Hmotnost (kg) 9,3 kg